Náhoda nebo Maškaráda?

27. července 2007 v 22:07 | Já |  Stíny města Děčína
Předem bych chtěl upozornit, že tento článek je pouze teorie.
Před pár dny, jsem se v noci jen tak porozhlížel po internetu a zjistil jsem, že na většině Blogů zabývajících se Vampyrizmem jsou pokaždé tři skoro identické články. První pojedná o vzhledu upírů, druhý se pro změnu věnuje rozdílům mezi Upíry a Vampíry, a třetí je odkaz na test kde se odhalí vaše upíří Já. Rozdíl mezi jednotlivými verzemi je pouze ve formulacích, ale obsah je téměř identický. Jedná se většinou o Blogy směřované na určitou skupinu Teenagerů…po bližším průzkumu jsem zjistil, že se jedná hlavně o skupiny u niž je větší pravděpodobnost, že by v budoucnu mohli přijít do kontaktu s nemrtvím…
Jsou v podstatě dvě verze proč jsou si tyto články tak podobné.
1)Autorky(většinou se jedná o dívky)okopírují text a trochu upraví. Jsou spokojeny s tím co našly a už je nezajímá, že by se mohlo jednat o klamné(a nepodložené) informace. Řeknou si: ,,Viděla jsem to na všech blozích, tak to bude asi pravda." A už nehledají další informace neboť toto jim stačí.
2) Představte si, že jste upír. Po celá staletí po vás neustále jdou a vy potřebujete zmást budoucí generace tak, aby vás v případě potřeby nepoznaly. A tak vypustíte do světa spoustu falešných informací, tak aby lidstvo uvěřilo lžím. Použijete všechny Média a postupně dokážete, aby ve vás lidé přestaly věřit, již jste skoro hotovi, když tu se znovu objeví nová vlna lidí po vás jdoucích a tak se rozhodnete pro poslední krok. Na internet umístíte několik článků o vašem vzhledu a způsobu života. Všechny obsahují takové informace, aby vás nikdo nepoznal. Zajistíte, aby se tyto články rozšířili mezi pár mladých lidí a necháte věcem volný průběh…informace se budou postupně kopírovat z jednoho Blogu na druhý až se z nich stane samozřejmost o které nebude nikdo pochybovat.
Je docela možné, že se jedná o první možnost, ale mě to připadá jako něčí dlouhodobý plán…
Doufám, že jsem neurazil majitelky blogů kde se tyto články objevují, ale přijde mi to divné aby se tyto články šířili tak rychle. A stále mi to vnucuje myšlenku: Je to jen náhoda nebo je to další část upíři Maškarády. Doufám, že je to první možnost. Protože v případě té druhé by toto mohl být můj poslední článek v životě.
PS: Drahý strýčku Smrďo pakliže toto čteš pak jsem pravděpodobně zasáhl svůj cíl. Je mi to moc líto a proto žádám o rychlou smrt a nežádám o neživot z rukou tvého klanu.(proč mám strach se otočit)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Míša Míša | E-mail | Web | 7. listopadu 2007 v 22:41 | Reagovat

Hm, zajímavá teorie. Kdoví, kde je skryta pravda...

2 Meadow Meadow | Web | 28. ledna 2008 v 17:54 | Reagovat

Tohle neříkám lidem často, ale vypadáš nebo se tedy interpretuješ jako člověk mého gusta:) Já bych ocenila i skutečnost číslo dvě, ale bohužel se domnívám, že bytosti tohoto charakteru mají na práci poněkud jiné záležitosti...i když...;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama